Червоний промінь

“Дотримуватимемося”: Прем’єр нагадав, що тарифи не зміняться до кінця опалювального сезону

Тарифи в Україні не змінюватимуться до кінця наступного опалювального сезону, заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв’ю LB.ua, опублікованому в неділю, 3 липня.

“Важливий меседж: до кінця наступного опалювального сезону жодних змін тарифів не буде. Ми це задекларували, ми дотримуватимемося. Це важливо. Люди повинні бути впевнені, що спокійно пройдуть цю зиму”, – сказав він.

При цьому в Уряді не очікують на легке проходження цього опалювального сезону. Шмигаль зауважив, що, зважаючи на війну, зважаючи на те, як Росія поводиться щодо України та Європи, ми не очікуємо легких рішень і легкого проходження цього опалювального сезону. “Хтось зараз поспішає переорієнтуватися на альтернативні джерела, хтось готує та утеплює свої будинки – це правильний рух, правильні підходи. При цьому хочу запевнити, що держава виконувала та виконуватиме свої зобов’язання”, – запевнив прем’єр.

За даними Прем’єр-міністра, в сховищах є 10 мільярдів кубів газу. Міністерству енергетики і НАК “Нафтогаз” доручено завдання закачати 19 мільярдів кубів до початку опалювального сезону.