Червоний промінь

Кабмін запускає програму підтримки нових бізнесів “єРобота”

Уряд починає впроваджувати новий проєкт грантової безповоротної підтримки нових бізнесів “єРобота”, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Він розповів про три затверджені програми грантового фінансування. Ще стільки ж буде схвалено найближчим часом.

За словами прем’єра, важливий акцент усіх цих програм – створення нових робочих місць та можливість онлайн-формування заяви на отримання гранту. Тому їх об’єднали під загальною назвою “єРобота”. Представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у своєму Telegram-каналі уточнив, що Уряд затвердив порядок надання мікрогрантів на створення та розвиток власного бізнесу, яким визначено розмір мікрогранту, умови, критерії та механізми надання мікрогранту й обов’язки одержувачів грантів.

Також затверджено порядок надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства, а також тепличного господарства, який передбачає механізм та умови надання грантів для створення або розвитку вказаних видів підприємництва разом з обов’язками одержувачів грантів.

Зокрема, Кабмін виділив Міністерству економіки 16 млрд грн із резервного фонду державного бюджету для надання державної допомоги суб’єктам господарювання у формі мікрогрантів/грантів за новою бюджетною програмою “Надання грантів для створення чи розвитку бізнесу”.