Червоний промінь

Держава надає підтримку аграріям для посівної-2022

Кабінет Міністрів України і Мінагро ухвалили постанову, за якою визначена фінансова підтримка для аграріїв. Це зроблено для того, аби забезпечити с/г товаровиробників фінансами. Укргазбанк та Ощадбанк підтвердили свою участь в фінансуванні фермерів за вказаною державною програмою.

Виділення коштів доступне для:

  • виключно малих та середніх аграрних виробників з оборотом не більше 20 мільйонів євро в рік, що є еквівалентом підприємства, яке оброблює до 10 тис. га;
  • компенсація відсоткової ставки за залученими кредитами; максимальна сума кредиту, на який поширюється компенсація відсоткової ставки, становить до 50 млн грн.

Кредитування надається для здійснення с/г діяльності (посівної) на період дії воєнного стану. Для отримання кредитування фермер повинен бути с/г товаровиробником у значенні, наведеному в Законі України від 01.01.2005 № 1877-IV «Про державну підтримку сільського господарства України». Термін дії кредиту становить 6 місяців. Максимальний розмір державної гарантії за портфельними кредитами встановлено до 80%.

Під час війни Укргазбанк зробив відкриття рахунків для бізнесу та підписання кредитних угод онлайн. Детальніше про агропрограми від установи можна дізнатись за телефоном: 0800-305-305 (безкоштовно для дзвінків по Україні, навіть з мобільного).

Ощадбанк традиційно є одним із лідерів кредитування агросектора, у тому числі з застосуванням державних програм. Звертайтесь до відділення Ощадбанку або до контакт-центру для клієнтів ММСБ за телефоном 0800219800 для консультацій та отримання фінансування посівної кампанії 2022 року.