Червоний промінь

Хвороба забрала життя культової ведучої Руслани Писанки

Сьогодні вночі, 19 липня, на 57-му році життя не стало відомої телеведучої та актриси Руслани Писанки. Життя культової телевізійної діячки забрала тяжка хвороба, повідомляють джерела ТСН. Писанка померла у Німеччині, куди вона поїхала ще на початку повномасштабної війни. Там їй і поставили діагноз.

Руслана Ігорівна Писанка (Писанко) народилася 17 листопада 1965 року у Києві. Її батько Ігор Писанко – відомий кінооператор, лауреат премії Шевченка 1973 року за документальний фільм “Радянська Україна”. 1995 року Руслана закінчила режисерський факультет Київського державного інституту культури за спеціальністю “режисер телебачення”. Брала участь у телепроєкті – “Жіночий клуб”. Вела прогноз погоди разом із Олексієм Дівєєвим-Церковним, після цього стала знаменитою. Від 2012 року одружена із бізнесменом Ігорем Ісаковим. Дітей не мала.

Знімалася у кіно в Україні, в Росії, а також у Польщі та Нідерландах. Окрім кінокар’єри, Руслана Писанка грала в театрі та озвучувала зарубіжні стрічки. Голос знаменитості можна почути у “Гаррі Поттері”, “Мадагаскарі”, “Тачках 2” та “Микиті Кожум’яці”.

2006 року стала учасниця телепроєкту “Танці з зірками”.

2008 року разом із Володимиром Зеленським вела реаліті-шоу “Службовий романс”на телеканалі “Інтер”.

2010-го брала участь у телепроєкті “Зірка+Зірка” на “1+1”,  співала у дуеті з українським оперним та естрадним співаком Володимиром Гришком.

2017 року бере участь у 7 сезоні “Зважені та щасливі”на “СТБ” як сімейна пара з чоловіком Ігорем Ісаковим.

Далі – вела програми “Погода від Руслани Писанки” на радіостанції “Ретро FM Україна”.

Після великої перерви, рік тому Руслана Писанка повернулась на телебачення у ранкову передачу “Твій день” на телеканалі 1+1. “Але велика війна змусила поїхати її до Німеччини. Там лікарі у Руслани Писанки діагностували важку хворобу. Руся практично нікому не казала про свою війну. Стежила за усіма подіями, допомагала, сміялась в трубку, будувала плани на майбутнє. Але хвороба сьогодні вночі нашу Русю забрала”, – йдеться у повідомленні. Руслана нікому не розповідала про свій недуг. Ба більше, вона завжди була усміхненою та життєрадісною і не показувала, що їй складно.

Співчуття родині акторки висловили її знамениті колеги та друзі.