Червоний промінь

Ювілей чудової Галини КУРЬЯНОВОЇ

Село Федорівка славиться не лише мальовничими місцями, а й обдарованими, щирими та надзвичайно скромними людьми. Тут мешкає учасниця сільського вокального колективу «Джерело» Галина Семенівна Курьянова, котра не так давно відзначила свій 70-річний ювілей. До слова, зовсім нещодавно ансамбль «Джерело» теж відзначав 20-річчя своєї діяльності.

Галина Семенівна народилася в Дагестані. Закінчила 10 класів школи та фізико-математичний інститут в м. Махачкала. З освітньою нивою і було пов’язане її подальше життя. Таким бачила своє покликання. Працювала учителем математики, заступником директора з навчальної частини. Нічого не змінилося в цьому аспекті й після переїзду до Запоріжжя, де влаштувалася на роботу в ПТУ № 32, а потім – в 4-ту школу-інтернат. Втілювала в реальність благородне бажання – допомагати дітям переступати тонку межу дитинства і дорослого життя, коли світ вже вимагає від людини розкриватися на повну. Свою роботу знала якнайкраще: це вилилося в численні нагороди, повагу й визнання від учнів та колег, а також у високу оцінку праці на державному рівні.

Учасницею «Джерела» Галина Семенівна є з 2014 року. Чудовий тендітний голос та безмежну любов до пісні їй заповіла мати Пелагія Яківна – знаменита в селі співачка. Донька ж гідно продовжила її справу через публічні виступи, конкурси та концерти, участь в передачі «Фольк-music» на телеканалі «UA: Перший».

У Федорівці Галина Семенівна разом з чоловіком Віктором Миколайовичем мають спільну головну турботу – ведення власного присадибного господарства. Доглядають город, кроликів тощо. На творчість надихають краса села та Дніпра. Проте найголовніше, що зігріває серце і душу вокалістки зараз – це гордість за дітей Людмилу і Андрія, внучат Лілію, Кирила, Карину та правнука Вову.

Дуже хочеться одного разу побачити особистий творчий вечір Галини Семенівни –  і щоб це стало гарною культурною традицією в селі. Адже стільки прекрасних пісень про вічне й людяне мріють знайти ще більше вдячних слухачів… Про нашу чудову землячку було вже сказано в «Червоному промені»: «Бог нагородив її чаруючим дзвінким ліричним голосом. Найкраще він звучить, коли Галина Семенівна виконує пісні в своєму улюбленому форматі-акапельно. Чесна, справедлива, відверта- це ті риси характеру, за які учасниці колективу цінують і поважають Галину Семенівну….” Вона справвді заслуговує найкращих епітетів та побажань.

Від щирого серця вітаємо нашу дорогу, любу Галину Семенівну з ювілейним Днем народження. Зичимо міцного здоров’я, благополуччя, гармонії та стійкості перед життєвими викликами. Нехай нові пісні зривають нові оплески, а душа повниться творчим світлом і теплом ще дуже-дуже довго!

Людмила ЛИТВИНЕНКО.