Червоний промінь

Золоті руки лікаря-травматолога Миколи Краснопьорова

Коли питання здоров’я у людини виходить на перший план, важливо знайти справжнього професіонала своєї справи і довіритися йому. У моєму випадку, півроку проходивши між спеціалістами, які не відрізняють гранульому від гігроми, двічі перенісши оперативне втручання, я нарешті потрапила до свого лікаря. Це Микола Михайлович Краснопьоров – хірург-траматолог відділення мікрохурургії кисті руки 9-ї міської лікарні м.Запоріжжя.

Ще навіть поступаючи до відділення, помітила надзвичайну повагу колег, персоналу по відношенню до М.М.Краснопьорова. А згодом особисто переконалася у його професійній майстерності – операція пройшла успішно, процес загоєння та відновлення також.

Микола Михайлович має понад 40 років лікарського досвіду, з 1992 року працює у відділенні мікрохурургії кисті руки 9-ї міської лікарні м.Запоріжжя. На рахунку досвідченого спеціаліста – сотні, тисячі вдалих операцій, у тому числі складних та унікальних, море вдячних пацієнтів. Він постійно передає свій досвід молодому поколінню лікарів. Гордістю шанованого лікаря є син Сергій Миколайович – лікар ортопед-травматолог, кандидат медичних наук, який гідно продовжує справу батька.

Незважаючи на поважний вік, Микола Краснопьоров вірно служить улюбленій медицині, його розум і серце дбайливо ставляться до кожного хворого, а золоті руки впевнено тримають скальпель.

Від імені пацієнток 5-ї палати відділення мікрохурургії кисті руки Надії та Марини висловлюю щиру вдячність Миколі Михайловичу Краснопьорову та його вмілій команді – за Ваш талант, професіоналізм та чуйне відношення до пацієнтів. Бажаємо міцного здоров’я, наснаги, успіхів в усьому та щасливого життя під мирним небом!

Наталія СТІНА