Червоний промінь

Скільки треба ходити, щоб схуднути?

Дослідники кажуть, що чим більше людина ходить, тим краще. Згідно з новим дослідженням, усього 4000 кроків на день може бути достатньо, щоб зменшити ризик ранньої смерті людини. Але вчені виявили, що кожен додатковий крок приносить більше користі для здоров’я.

Процес зниження ваги залежить від статі, віку і фізичної підготовки та типу ходьби. Швидкість спалювання жиру залежить від швидкості ходьби, типу ходьби, наприклад, ходьба з палицями, чи ходьба сходами вгору можуть по-різному впливати на процеси схуднення.

Вважається, що один крок спалює 0,04 ккал. Ніби геть небагато.

Отже, за 10 000 кроків можна втратити 400-500 ккал, що звучить вже набагато краще. Стільки калорій містить повноцінна порція їжі.

А якщо робити 10 000 кроків щодня протягом тижня, то можна спалити 2 800-3 500 ккал, що вже дуже немало.

Як підрахували фахівці, щоб скинути один кг ваги, необхідно втратити приблизно 7 000 ккал. Тобто, щоб скинути кілограм маси тіла, треба робити по 10 000 кроків щодня протягом 2 тижнів. Або, щоб прискорити цей процес, можна протягом тижня щоденно робити по 20 000 кроків.

Це звучить трохи нудно, але зосередьтеся на процесі, а не на меті. Намагайтеся ходити якомога більше щодня, і результати будуть. Але не забувайте також про здорову і збалансовану дієту, щоб ви не споживали більше калорій, ніж витрачаєте. Якщо щодня проходити по 20 000 кроків і одночасно їсти фастфуд, це не допоможе схуднути.