Червоний промінь

Світлий ювілей великого хлібороба Івана Костенка

 Сьогодні своє 75-річчя відзначає Людина з великої літери, Почесний громадянин Запорізького району, Заслужений хлібороб, виконавчий директор ПП «Агрофірма «Славутич» — Іван Якович КОСТЕНКО. Потомственний хлібороб з мудрим і добрим серцем.

Він народився у селищі Кушугум і все своє трудове життя, понад 50 років, працює на благо Запорізького району. У 1974 році був обраний заступником голови Кушугумської селищної ради, а у 1976 році – секретарем парткому радгоспу «Кушугумський». З 1983 по 1996 рік очолював колгосп ім. Шевченка в селі Лукашеве Запорізького району. З 1996 року і донині працює виконавчим директором приватного підприємства «Агрофірма «Славутич» (с.Петропіль Широківської громади).

Висловлюючи свою велику довіру і повагу, земляки неодноразово обирали Івана Яковича депутатом Запорізької районної ради, депутатом Веселівської сільської ради, а також Лукашівської сільської ради. За час його депутатської діяльності, роботи на посаді голови колгоспу ім. Шевченка до села Лукашеве Запорізького району була підведена питна вода, прокладений газопровід, всі вулиці отримали тверде покриття, був збудований дитячий садок. Сприяв газифікації трьох сіл Веселівської сільської ради: Надія, Веселе, Зоряне (Урицьке). ). За його плечима велика школа непростого хліборобського життя, любов до землі. І своїм вагомим досвідом він сьогодні щедро дітися з молоддю.

Надійним тилом для Івана Яковича є його родина: любляча дружина Людмила Василівна, чудові діти – донька Ольга працює у Запорізькому обласному центрі зайнятості, син Сергій – фермер, який гідно продовжує родинну хліборобську династію.

З нагоди поважної дати щиро зичимо славному ювіляру міцного здоров’я та довголіття, життєвої гармонії та оптимізму, злагоди та благополуччя. Хай вистачає енергії та наснаги для примноження родючості щедрої ниви нашого Запорізького краю! Радощів вам від життя і роботи! Прихильності від долі!

Хай Боже благословення завжди буде з вами. Нехай Бог береже Вас та оберігає Ваших близьких і рідних!  З роси і води вам, шановний Іване Яковичу!

Колеги, друзі, колектив газети «Червоний промінь»