Червоний промінь

ЗСУ розпочали навчання “Заметіль-2022”

У Збройних силах України розпочались командно-штабні навчання з управління угрупуваннями військ (сил) під час ведення бойових дій “Заметіль-2022”. Про це  у Фейсбуці повідомляє Генеральний штаб ЗСУ. 

Головною метою навчань “Заметіль-2022” є набуття та нарощування оперативних спроможностей органів військового управління, військових частин і підрозділів ЗСУ, інших складових сил безпеки та оборони держави здійснювати управління військами в ході ведення оборонних дій у кризовому районі. Командно-штабні навчання триватимуть протягом лютого у визначених районах на всій території України.

Навчання “Заметіль-2022” проводяться в межах загальної інтенсивної програми підготовки військ. Протягом минулого року ЗСУ провели майже 5 тисяч заходів бойової підготовки, з них 70 командно-штабних навчань із залученням військ та понад 2,5 тисячі тактико-спеціальних навчань різних видів. “Цього року програма бойової підготовки є не менш насиченою. Збройні сили України постійно готуються і готові до реагування на будь-які сценарії розвитку безпекової ситуації”, – наголосили у Генштабі.