Червоний промінь

Зеленський затвердив нову відзнаку “Національна легенда”

Президент Володимир Зеленський затвердив відзнаку «Національна легенда України». Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента. Нагородження відзнакою «Національна легенда України» здійснюється указом глави держави щорічно з нагоди Дня Незалежності.

«Президент Володимир Зеленський підписав Указ №362/2021 «Про відзнаку Президента України «Національна легенда України», яким затвердив Положення про відзнаку «Національна легенда України», малюнок цієї відзнаки та малюнок зразка бланка диплома до неї», – ідеться в повідомленні.

Згідно з документом, цієї відзнакою нагороджуються громадяни України, а також іноземці та особи без громадянства за особисті заслуги у становленні незалежної України, зміцненні її державності, захисті Вітчизни та служінні українському народові, вагомий внесок у розвиток національної економіки, науки, освіти, культури, мистецтва, спорту, охорони здоров’я, а також за активну благодійну та громадську діяльність.

Зазначається, що відзнака виготовляється із золота та має вигляд стилізованої квітки, пелюстки якої покриті синьою та жовтою емаллю.

У центрі нагороди міститься рельєфне зображення Знака Княжої Держави Володимира Великого.