Червоний промінь

У Кушугумі відкрили Алею Пам’яті Героїв-захисників

У Кушугумі відкрили Алею Пам’яті та освятили пам’ятні стели Героїв-Захисників України. На них –  фото 16 воїнів з смт Кушугум, життя яких обірвалось на війні. 

Як стало відомо, під час відкриття у спільній молитві згадали кожного загиблого оборонця та вшанували пам’ять про них: Ломейко Андрій, Пелих Сергій, Швець Володимир, Рімар Ігор, Пироговський Олександр, Плужніков Олег, Кісільов Вадим, Пилипенко Олег, Ремізов Ренат, Єршов Олексій, Поспєлов Максим, Суранович Руслан, Крутоус Євген, Ісаєв Вячеслав, Терещенко Іван, Баранов Олександр.

– Ми схиляємо голови перед усіма героями-земляками. Алея Пам’яті, встановлена для увіковічення їхніх імен, знову й знову буде нагадувати нам про війну з російськими окупантами. Наш народ ніколи не забуде кожного і кожну, хто бореться за Україну, хто віддав за неї своє життя. Вклоняємося родинам полеглих. Дякуємо вам за виховання справжніх патріотів. Ми їх не забудемо і молимося за те, аби кількість портретів та імен на цій алеї не збільшувалася! – зазначив під час відкриття Алеї голова громади Володимир Сосуновський.