Червоний промінь

Енергосистема “оживає”, дефіцит енергії зменшився – “Укренерго”

Через похолодання в Україні поступово зростає споживання електроенергії. Це спонукає наших героїчних енергетиків якомога швидше відновлювати систему після сьомої атаки російських загарбників на об’єкти інфраструктури. Станом на 11:00 неділі, 27 листопада, виробники електроенергії покривають майже 80% потреб споживання. Дефіцит ресурсу зменшився, повідомляє НЕК “Укренерго”.

В компанії пояснили, що за таких умов всі обленерго можуть рівномірно чергувати обмеження споживачів. Втім, ці заходи ще продовжують діяти через дефіцит потужності, який наразі складає близько 20%. НЕК надає операторам систем розподілу ліміти споживання, а вони вже самостійно обирають види відключень, які мають застосовуватися – планові чи аварійні. “Зараз допомогти повернути світло в оселі земляків може кожен громадянин України. Для цього варто лише ощадливо використовувати електроенергію”, – заявили в “Укренерго”.

Нагадаємо, востаннє РФ масовано вдарила по Україні 23 листопада. Загарбники влучили в об’єкти критичної інфраструктури в низці регіонів. Запоріжжя та область також відчули наслідки ворожої атаки на собі: місто було повністю знеструмлено, як і переважну частину Запорізької області. Загалом за один день ворог запустив понад 70 крилатих ракет, 51 з них ліквідували Збройні сили України.