Червоний промінь

“Пункти Незламності” будуть в сільських відділеннях “Укрпошти”

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) надасть “Укрпошті” грант в розмірі 4,5 млн євро. Його витратять на придбання обладнання для доступу до Інтернету та електрогенераторів. Це дозволить створити “Пункти Незламності” у віддаленій і сільській місцевості, а саме – у відділенях “Укрпошти”, повідомили на сайті ЄБРР.

В банку зазначили, що це “винахідливе рішення” забезпечить доступ в Інтернет для людей навіть у віддалених сільських районах України, попри російські обстріли електроенергетичної інфраструктури. Гроші буде виділено зі спеціального фонду акціонерів ЄБРР.

У межах цього проєкту “Укрпошта” додасть 1,5 млн євро власних коштів на закупівлю додаткового обладнання: обігрівачів, Wi-Fi роутерів та освітлювального обладнання.

Фінансова установа допоможе закупити обладнання для 1700 поштових відділень у більш ніж 450 населених пунктах, йдеться в повідомленні ЄБРР.


“Пункти Незламності” – це місця, які організовує місцева влада спільно з Державною службою України з надзвичайних ситуацій. Там є все на випадок довготривалих відключень світла: генератори для підзарядки гаджетів, а також тепло, інтернет, чай з кавою та аптечки.