Червоний промінь

Зміна постачальника: в міськраді пояснили, кому сплачувати за травневий газ

З 1 травня послуги з газопостачання у Запоріжжі, які раніше надавав “Запоріжгаззбут”, тепер надає постачальник останньої надії – “Нафтогаз України”. Багато хто з містян не знав про зміну постачальника природного газу та оплатив травневі послуги саме “Запоріжгаззбуту”. Тож в Запорізькій міській раді вирішили пояснити, як та кому правильно сплатити за газ, спожитий у травні.

Секретар ЗМР Анатолій Куртєв у своєму офіційному Telegram-каналі уточнив, що робити тим, хто сплатив за газопостачання у травні “Запоріжгаззбуту”. Тепер для того, щоб повернути сплачені кошти, громадянам необхідно ще раз звернутися до установи за адресою: вул. Волгоградська, 26А. При собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код та відповідну банківську виписку.

Також чиновник підкреслив, що нові договори з новим постачальником укладати не потрібно. Це було зроблено автоматично. А щоб дізнатися номер свого особистого рахунку, треба лише зареєструвати особистий кабінет у чат-ботах або на сайті “Нафтогазу”.  Зміна постачальника, за словами Куртєва, ніяк не вплине на тарифи на природний газ. До того ж, зараз вже підготовлено законопроєкт, згідно з яким, під час дії воєнного стану, а також протягом пів року після його завершення, тарифи на природний газ підвищуватися не будуть. Вони залишатимуться на рівні, який діяв до 24 лютого.

Наостанок в ЗМР вчергове закликають містян за можливості сплачувати послуги житлово-комунального господарства. Своєчасна оплата – це не лише підтримка економіки міста, а ще й заробітна плата міських комунальників.