Червоний промінь

Вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій та російсько-українській війнах

Цьогоріч вперше Україна відзначає 8 травня як День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Аби вшанувати пам’ять тих, хто віддав свої життя в боротьбі з нацизмом, на Алеї Бойової Слави у Запоріжжі відбулось урочисте покладання квітів. Про це повідомили у міськраді.

У заході взяли участь представники місцевої влади, правоохоронних органів, надзвичайних служб, ветеранських організацій міста, а також військовослужбовці, священнослужителі. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх загиблих у роки Другої світової війни та поклали квіти до меморіалу на Алеї Бойової Слави.


Сьогодні у Кушугумській громаді пройшов благодійний захід «Маки пам’яті». Очільник Кушугумської громади Володимир Сосуновський звернувся до присутніх  з патріотичною промовою.  На знак вшанування світлої пам’яті тих, хто загинув у боротьбі за державу, присутні схилили голови у хвилині мовчання. Співак Кушугумської громади Дмитро Бабчук #РТАХ презентував свою ліричну композицію “Душа”, яку присвятив загиблим захисникам.
На заході виконували свої номери вихованці КЗ “Центр культури, спорту та дозвілля», вокальний колектив «Лебідонька», студія сучасного, бального та народного танцю «STAGE».
Також до громади завітали представники військового оркестру частини 3029 імені героя України лейтенанта Богдана Завади Національної гвардії України, які принесли з собою не лише музику, а й дух єднання, сили та відданості.
Учасники заходу долучилися до благодійного збору коштів та зробили донат, який наближає нашу перемогу. Загалом було зібрано 7 000 грн. Голова громади Володимир Сосуновський одразу передав кошти БФ «Довгаль» на потреби ЗСУ.