Червоний промінь

Вперше українська молодь відзначає своє свято 12 серпня

12 серпня в Україні відзначають День молоді. Цей день вважається святом творчості, енергії, пізнання та реалізації найсміливіших задумів. До 2022 свято завжди проходило в останню неділю червня. Цьогоріч традицію змінили за ініціативою молодіжних рухів та організацій України.

Свято Дня молоді запроваджено в Україні у 1994 році указом президента Леоніда Кравчука за ініціативою молодіжних об’єднань і організацій України. За традицією свято мали відзначити 26 червня, але дата змінилася. Причина – ініціатива молодіжних рухів та організацій України. Таким чином вирішили підтримати інтеграцію української молоді до європейської спільноти. Тепер Україна відзначає це свято разом із усім світом – 12 серпня.

Міжнародний день молоді, до відзначення якого приєдналися наша молодь, було проголошено у 1999 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй. Він має на меті нагадати про роль молодих людей у розвитку та побудові світу, а також у вирішенні різних повсякденних завдань. Цим днем також привертається увага до актуальних проблем молодих людей. Йдеться, зокрема, про кроки щодо поліпшення якості їхнього життя та розширення кола можливостей.

Традиційно щороку молодь вітають з її днем. До свята часто влаштовують різноманітні концерти, фестивалі, квести та спортивні заходи. Також у День молоді можуть влаштовуватися різні флешмоби, в яких можуть взяти участі усі бажаючі.

Звісно ж, багато молодих людей віддають перевагу святкуванню в товаристві своїх друзів.  Чудово провести час можна, наприклад, на природі, адже літній день так і спонукає зібратися веселою компанією на свіжому повітрі.