Червоний промінь

В Україні запустили сайт з вакансіями по відбудові країни. Скористайтеся можливістю

В Україні створили сайт, на якому розміщуватимуть вакансії по відбудові країни від наслідків російського вторгнення, повідомляє Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України у Facebook.

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України 

Міністерство відновлення запускає проєкт з пошуку вакансій у сфері відбудови
Міністерство разом з Державним агентством відновлення, АТ «Укрпошта» та АТ «Укрзалізниця», за підтримки громадської спілки «Українська інфраструктурна асоціація», а також порталу robota.ua запускають проєкт «Робота та відновлення» щодо пошуку роботи в транспортної галузі, галузі зв’язку, будівництва та у сфері відбудови в цілому.
 
У рамках проєкту створений вебсайт: https://www.robotavidnovlennya.org, який відображає перелік пропозиції посад від роботодавців, залучених у відновлення регіонів, територій та інфраструктури, в тому числі тих, що містять можливості для безплатного навчання, перекваліфікації та/або проживання, що особливо важливо для внутрішньо переміщених осіб (ВПО).
Наразі на вебсайті представлено більше тисячі актуальних вакансій, які постійно оновлюються.
 
💬«Цей проєкт допоможе забезпечити роботою українців, в тому числі тих, які були змушені залишити свої домівки. А також підсилити кадровий потенціал підприємств інфраструктури та сфери відновлення в цілому», — зазначив Віце-прем’єр-міністр з відновлення, Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков.
🔍Вакансії на порталі містять зручні фільтри та інструменти сортування. А отже користувачі можуть обирати роботу за сферою, географією чи роботодавцем.
Крім актуальних вакансій, вебсайт проєкту «Робота та відновлення» пропонує рекомендації щодо пошуку роботи, а також відповіді на найбільш часті питання щодо працевлаштування.
 
ℹ️Нагадаємо, портал robota.ua за ініціативи Міністерства відновлення провів опитування щодо викликів у працевлаштуванні вимушено переміщених осіб.
Переважна більшість опитаних (56,2%) наразі не мають роботи і активно її шукають. При цьому чверть респондентів (26,2%) хоча і працевлаштовані, але шукають краще місце роботи. Більш ніж половина опитаних (64,4%) шукають повну зайнятість, а неповна зайнятість або фриланс цікавить 39% та 16,5% опитаних відповідно.
 

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=742497571251760&id=100064745704510&mibextid=K8Wfd2