Червоний промінь

В окупованому Мелітополі відбувся патріотичний мітинг

У неділю, 29 травня, мешканці тимчасово окупованого Мелітополя Запорізької області вийшли на акцію протесту проти окупації міста “Жовта стрічка”. Про це повідомив телеграм-канал Запоріжжя.інфо, публікуючи фото від читачів.

“Прямо зараз Мелітополь ще раз демонструє, що він – Україна! Натовп людей зараз на мітингу у парку співає гімн України у Мелітополі. Присутні кілька десятків людей з імпровізованими плакатами, прапорами та жовто-блакитними стрічками. Мітинг анонсували заздалегідь, проте місце його проведення не афішувалося. Тим не менш, люди зібралися”, – йдеться у повідомленні. Таким чином містянище раз довели, що не готові здаватися та вірять у якнайшвидше звільнення Мелітополя ЗСУ. 

Раніше повідомлялося, що окупанти при в’їзді до Мелітополя прибили табличку зі словами: “Росія назавжди”. Проте місцеві партизани так не думають. Вже вкотре вони пошкодили бронепоїзд окупаційних військ у Мелітопольському районі. Заряд спрацював під вагоном із особовим складом. Пошкоджено залізничне полотно двох колій, уточнюється кількість постраждалих та загиблих. Крім того, в результаті диверсії зупинено рух поїзда з цистернами паливно-мастильних матеріалів.