Червоний промінь

В місті більше не постачатимуть гарячу воду

У Запоріжжі остаточно припиняють гаряче водопостачання. Відповідне рішення депутати міської ради прийняли на сесії, пише портал “Актуально”. В Запорізькій міській раді пояснили, чому було вирішено не відновлювати постачання містянам гарячої води.

Секретар установи Анатолії Куртєв зазначив, що в обласному центрі відбулося різке зниження обсягів споживання гарячої води: за період 2013-2021 років – на 56%. Через це та низку інших причин влада Запоріжжя вирішала зупинити постачання гарячої води. На вчорашній сесії депутати остаточно затвердили рішення “Про врегулювання питання надання послуги з постачання гарячої води”.

“Починаючи з 2013 року, загальне споживання гарячої води у місті скоротилося на 56%. Як результат – погіршення її якості, через застій у трубопроводах. Вже далеко не перший рік містяни постійно скаржаться на поганий запах і колір гарячої води, на її низьку температуру, а також на те, що якість послуг з гарячого водопостачання не відповідає їх вартості. Через це, а також через постійне підвищення тарифів на гарячу воду, мешканці міста, які проаналізували ситуацію та зробили відповідні прорахунки, вже давно відмовилися від послуг гарячого водопостачання та встановили у своїх домівках бойлери”, – зазначив секретар міської ради Анатолій Куртєв.

Зважаючи на те, що у багатьох людей просто немає фінансової можливості придбати та встановити бойлер, для цього було прийнято рішення виділити по 6 тис. грн соціально незахищеним категоріям населення.