Червоний промінь

У Запоріжжі представили нового керівника обласного ТЦК та СП

Командувач Таврійського (Запорізького) напрямку Олександр Тарнавський прибув до Запоріжжя. Під час візиту він представив нового очільника обласного ТЦК та СП.  

Нагадаємо, у серпні 2023 року Президент України Володимир Зеленський звільнив всіх обласних військкомів, в тому числі й Запорізького. Так, тепер стало відомо, що новим керівником Запорізького військкомату став полковник Олександр Марущак. Він за час військової служби у ЗСУ  пройшов шлях від командира взводу до командира окремої механізованої бригади, яка брала участь у бойових діях на Миколаївському, Херсонському, Бахмутському та Запорізькому напрямках. Сьогодні бригада виконує бойові завдання в Луганській області.

“Вітаю з призначенням, бажаю плідної роботи, успіхів у нелегкій праці та порозуміння. Сьогодні на Вас покладено не менш важливе завдання – комплектування підрозділів Збройних Сил України. Планування, прозорість та менеджмент – три складові успіху будь-якої діяльності. Яким буде наше військо – великою мірою залежить від роботи вашої команди”, – зазначив бригадний генерал Олександр Тарнавський.