Червоний промінь

У Запоріжжі адвокатка Регіна Харченко стала в.о. мера міста

На позачерговій сесії Запорізької міськради 38 депутатів проголосували за дострокове припинення повноважень Анатолія Куртєва.

Голосування проходило анонімно, для цього в сесійному залі міської ради поставили кабінки для голосування.

Перед початком сесії перед депутатами виступив голова Запорізької ОВА Іван Федоров.

Самого Анатолія Куртєва на сесії не було, а з 11 депутатів від “Слуги народу” в сесійному залі з’явилось тільки 5.

У ході засідання 37 депутатів міської ради Запоріжжя проголосували “ЗА” кандидатуру Регіни Харченко на пост нового секретаря міської ради, яка за сумісництвом також стає в.о.мера Запоріжжя.

 

Призначення Регіни Харченко вже прокоментував й голова Запорізької ОВА Іван Федоров. В своєму зверненні він назвав її новим виконуючим обовʼязки міського голови Запоріжжя.

Харченко вже також виставила пост на своїй сторінці у Фейсбуці, привітавши всіх причетних  з Днем секретаря, який сьогодні, 24 квітня.

Варто зазначити, що Регіна Харченко стала першою жінкою, яка посіла крісло секретаря міської ради Запоріжжя.

Що відомо про Регіну Харченко

Регіна Харченко народилася 21 вересня 1990 року у Криму, а з 2016 року була помічником-консультантом депутата Запорізької обласної ради. Вже 2020 року стала депутатом Запорізької міської ради. Раніше також вона була там головою фракції партії “Слуга народу”. Але днями однопартійці чомусь зняли її з цієї посади?!

Крім того, нова в.о. мера працювала в Управлінні Пенсійного фонду України у Запоріжжі. Також пізніше вона займалася адвокатською діяльністю. Нині ж її сайт, на якому була інформація про її юридичні послуги, не працює.. Крім того, Харченко працювала у “Запоріжжяобленего” та на Запорізькій митниці.