Червоний промінь

У Широківській громаді скасували тендер на будівництво адмінбудівлі на майже 54 млн. грн

У Широківській територіальній громаді Запорізької області скасували торги на будівництво нової адміністративної будівлі на майже 54 мільйони гривень.

Про це  повідомив очільник Запорізької ОВА Юрій Малашко на брифінгу щодо актуальних питань регіону.

“Нами були скасовані торги по тендеру Широківської ТГ на будівництво нової будівлі за 54 мільйони грн. Зазначу, що поки триває війна, ми маємо використовувати цю будівлю не як адміністративну, а як будівлю, яка буде використовуватися для ВПО”, — наголосив посадовець.

Очільник ЗОВА нагадав, що в Запорізькій області зареєстровані близько 240 тисяч внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

“Цим людям, це переважно жінки з дітьми, треба десь жити, тому треба так робити і надалі. Нагадую, що будівництво нового прихистку для ВПО буде здійснюватися за субвенції з державного бюджету і за співфінансування, це 25% з Широківської громади”, — наголосив Юрій Малашко.

На сайті Prozorro торги щодо тендеру на нове будівництво адміністративної будівлі у Широківській громаді скасували 21 грудня 2023 року.

У Широківській громаді скасували торги на будівництво адмінбудівлі на майже 54 мільйони гривень — Малашко
Тендер на будівництво адмінбудівлі у Широківській громаді. Фото: скриншот з сайт Prozorro

За цими торгами була висунута одна тендерна пропозиція від ТОВ “Променерго Інновація”, проте вона була відхилена, як така, що не відповідає вимогам тендерної документації на підставі п. 43.