Червоний промінь

Тарифи на воду можуть зрости на понад 30%

В Україні, після підвищення цін на електроенергію, існує ймовірність зростання тарифів на воду. Водоканали активно звертаються до регулятора з проханням встановити обґрунтовані економічно тарифи.
З метою забезпечення стабільного водопостачання та дотримання технологічних процесів, комунальні підприємства, які надають послуги централізованого водопостачання та водовідведення, закликають регулятора підвищити тарифи на 33% вже з 1 липня. Про це повідомляє 24 Канал, посилаючись на пресконференцію Асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія».
Асоціація вимагає від Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), встановити з 1 липня економічно обґрунтовані тарифи на послуги водоканалів.
Дмитро Новицький, президент «Укрводоканалекології», заявив: «Ми звертаємося до президента України та до РНБО й просимо зобов’язати регулятора розглянути питання встановлення економічно обґрунтованого тарифу для підприємств водопостачання і в такий спосіб забезпечити належне фінансування водоканалів для недопущення критичних наслідків».