Червоний промінь

Президент вручив нові погони очільнику запорізької поліції Артему Киську

Учора з нагоди Дня Національної поліції України Президент України Володимир Зеленський зробив особливий подарунок начальнику Головного управління Національної поліції в Запорізькій області Артему Киську – підписав указ про присвоєння Артему Івановичу спеціального звання генерала поліції третього рангу

На зібранні в столиці Президент вручив керівнику запорізької поліції нові погони.

Артем Кисько – бойовий офіцер. 17 лютого 2015 року він майже останнім покидав палаюче Дебальцеве. 28 правоохоронців разом з військовими до останнього билися за місто. 10 днів під “градами”, 9 кіл пекла.

18 лютого 2024, у День пам’яті загиблих у боях за Дебальцеве на Донеччині, Артем Іванович написав на своїй фейсбук-сторінці:

“Ще один день народження. Скільки б не минуло часу, ті події будуть повʼязані із сьогоденням. Набутий тоді досвід став у нагоді зараз, адже маємо чітке усвідомлення того, хто поруч і з ким ми воюємо. Росіяни не змінили тактику і продовжують її дотримуватися. Честь живим та низький уклін загиблим”.

І розмістив матеріал, який був опублікований на ресурсах Національної поліції України 5 років тому – 18 лютого 2019 року.

Донецьким правоохоронцям, які не зрадили Присязі під час російської окупації Артем Кисько присвятив книгу “Некомбатанти”, яка побачила світ восени 2022 року.

Після церемонії вручення нагород з нагоди Дня Національної поліції України, вже генерал поліції третього рангу Артем Кисько написав на фейсбук-сторінці:

“Вдячний Президенту, Міністру внутрішніх справ та Голові Національної поліції України за довіру до мене і поліцейського колективу Запоріжжя. За визнання наших заслуг перед регіоном, державою і народом.

За честь відтепер носити високе звання. Свій професіоналізм, відданість справі і вірність Присязі ми доводимо щодня.

Боронимо регіон від внутрішнього та зовнішнього ворога, дбаємо про безпеку населення. Не підведемо! Слава Україні!”

Ірина Єгорова