Червоний промінь

Операція “Співчуття”. Водій БПЛА в Запоріжжі повернув заляканого пса додому

Війна спричиняє не самі руйнування та страждання, а й народне єднання перед її лицем. Одна з таких історій відбулася днями в Запоріжжі. Оператор дрона допоміг знайти собаку, який втік з дому, злякавшись вибухів російських ракет. Про надихаючий випадок розповіли розповіли у Волонтерському центрі “Паляниця”, передає медіаплатформа “Форпост”.

Активісти розповіли, що інструктор Школи операторів БПЛА “Паляниця” на ім’я Денис отримав телефонний дзвінок. Люди благали про допомогу: господарі чотири доби не могли знайти собаку, який перелякався “прильотів” і втік із двору. 96 годин рятівники шукали, та все ж не змогли знайти песика, який сховався в очереті і не зміг вибратись звідти. Весь цей час він перебував у вологому середовищі, у холоді та без їжі. 

Чоловік не зміг залишитися байдужим. Попередивши про виліт всі необхідні інстанції, він прибув на місце події. Піднявши у небо дрон із тепловізійною камерою, Денису майже одразу вдалося виявити місцезнаходження песика. Складність була в тому, що собака рудий, тому зливається з пожовклим очеретом за кольором. Виявити його простою камерою з висоти було просто неможливо, а тепловізор дуже пришвидшив пошук.

Одразу після виявлення місця знаходження хвостатого було розпочато рятівну операцію. Завдяки Денисові чотирилапого успішно врятували та повернули господарям, йдеться в публікації.