Червоний промінь

“Ялинки незламності” створять свято на вільній території Запорізької області

Масові новорічні заходи, які в мирний час для запоріжців були звичними, зараз відбуватися не можуть. Однак обласна влада обіцяє таки створити святкову атмосферу для людей. Спільними зусиллями ЗОВА та відповідального бізнесу з Данії доставлено близько 100 “Ялинок незламності”. Проєкт із такою назвою ініціювали напередодні новорічних свят. Джерела святкового настрою вже “проінспектували” очільник ЗРДА Олег Буряк та керівниця апарату ЗОВА Зінаїда Бойко, повідомили на сайті обласної військової адміністрації.

Завдяки підтримці бізнесу Запорізька область отримала від бренду “WOW Ялинка” сотню вічнозелених красунь. Вони будуть встановлені у “Пунктах незламності”. Крім цього, новорічні красуні прикрасять 5 районних хабів, які розміщуються в обласному центрі, та громади на вільній українській території. “Напередодні новорічних та різдвяних свят очільник ЗОВА Олександр Старух запропонував створити святковий настрій попри бойові дії та встановити ялинки в «Пунктах незламності» та у кожному дворі. Наша мета – дати зрозуміти, що попри агресію з боку РФ та війну, яку окупанти проти нас ведуть, перемога буде за нами. Ніхто не забере наше свято та нашу волю”, – розповів заступник голови ЗОВА Геннадій Тімченко.

Стартап “WOW Ялинка” вже 3 роки допомагає створювати святкову атмосферу для тих, хто потребує цього найбільше. Тепер там вирішили підтримати й Запорізьку область, яка з перших днів війни дає гідну відсіч окупантам. Засновник та керівник компанії Віталій Матвєєв зазначив, що попри великі складнощі, з якими зіштовхнулися громади регіону, люди мають святкувати та вірити в перемогу України. Він наголосив, що в сучасних реаліях важливо зробити “Пункти незламності” місцем радості та єднання. Тому він охоче підтримав таку ініціативу.

Керівниця апарату ЗОВА Зінаїда Бойко зі свого боку подякувала відповідальному бізнесу, який працює та підтримує Запорізький регіон. “Ви надаєте нашим землякам можливість єднатися та радіти Новому Року. Віримо, що він обов’язково принесе нам перемогу!”, – впевнена Бойко.