Червоний промінь

300 доба військового вторгнення: громадян кличуть на всеукраїнське опитування

В Україні – черговий сумний ювілей. Минає трьохсота доба з початку повномасштабної війни РФ проти України. Майже протягом року героїні Захисники Запорізького краю утримують рубежі. Російським окупаційним військам за доброю традицією дістається “на горіхи”, доповіли в ЗОВА.

Так, на Запорізькому напрямку ситуація за останню добу не зазнала суттєвих змін. Противник основні зусилля зосереджує на утриманні окупованих земель. За повідомленням ГУНП у Запорізькій області, за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру в районі населених пунктів Новоандріївка, Ольгівське, Малі Щербаки, Червоне, Степове, Плавні, Оріхів, Дорожнянка, Чарівне, Мала Токмачка, Залізничне, Новоданилівка, Новомиколаївка, Білогір’я, Темирівка та Кам’янське.

Надійшло 19 повідомлень про руйнування будинків житла та об’єктів інфраструктури в результаті обстрілів. Евакуація цивільного населення з тимчасово окупованої території не проводилась. 

Українська боротьба триває вже 300 днів. Суспільство чинить опір російському тероризму та пропаганді, прагнучи скорішої перемоги. З приводу круглої дати Офіс Президента України ініціював зріз громадської думки, до якого закликають долучитись усіх небайдужих.

Опитування проводить Дослідницька панель “Власна Думка” у співпраці з Інститутом соціології НАНУ. Його можна пройти за цим посиланням.

“Сьогодні і щодня країні важливо, як кожен українець бачить майбутнє держави, що надихає та підтримує. Важлива думка кожного з вас. Дякуємо за увагу та ваші відповіді!”, – сказано в повідомленні.