Червоний промінь

Наші учні долучилися до проєкту «Пліч-о-пліч»

Запорізький район активно долучається до участі у всеукраїнському проєкті “Пліч-о-пліч». Як відомо, проєкт розрахований, зокрема, на школярів освітніх закладів. Мета його – це залучення якомога більшої кількості освітян до всебічної взаємодії зі школярами, формування в них лідерських якостей, а також, безумовно, це фізичний розвиток і популяризація серед них активного способу життя.

Очільник Запорізької ОВА та амбасадорка проєкту “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги” в Запорізькій області Олена Аксьонова взяли участь у тренуванні однієї з волейбольних команд.

Як зазначив Юрій Малашко, проєкт, який реалізується за ініціативи Президента України Володимира Зеленського по всій країні, допомагає згуртувати наших дітей, зміцнити їхній дух та вдосконалити себе у спорті. Наразі реєстрацію пройшли вже 460 учнів з 23 шкіл у 12 громадах.

  • Учні наполегливо готуються до змагань та вже обирають логотипи для своїх команд, з якими незабаром представлятимуть регіон на загальнонаціональному рівні. Пліч-о-пліч переможемо! – наголосив очільник ЗОВА.