Червоний промінь

З 1 листопада діють нові правила оформлення грошової допомоги ВПО

З 1 листопада послуга “Допомога для ВПО” буде тимчасово недоступною в Дії, втім, у Мінцифрі обіцяють, що повернуть функціонал із поліпшеними
Відсьогодні, 1 листопада, змінюються правила надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, пише Мінцифри.Комплексна послуга “Допомога для ВПО” тимчасово стане недоступною в застосунку Дія для оновлення та покращення. Разом з тим, організатори обіцяють зробити цей сервіс ще зручнішим для користувачів.

Що зміниться з оновленням:

  1. Подання заяв для всієї сім’ї: подати заяву можна буде одразу на всю сім’ю: дітей, чоловіка або дружину, а не кожному члену родини окремо, як було раніше.
  2. Виплати для дітей ВПО: діти, народжені після переїзду сім’ї, тепер також матимуть право на отримання виплат.
  3. Покращені умови виплат: фокус буде на громадянах, які перебувають у складних обставинах, щоб забезпечити їм якіснішу підтримку.

Важливо зазначити, що в період тимчасової недоступності сервісу в Дія, користувачі все одно можуть отримувати необхідну допомогу офлайн. Для отримання детальної інформації щодо нововведень та змін, рекомендується відвідати офіційний сайт Міністерства соціальної політики або звернутися до органу соціального захисту населення.

Якщо ви отримували допомогу раніше, то ви отримуватимете її ще протягом кількох місяців. Уряд з 1 серпня продовжив виплати ще на пів року. Далі допомогу буде продовжено тим громадянам, які відповідають критеріям.

Тим часом послуги, пов’язані зі зміною фактичного проживання та скасуванням статусу ВПО, залишаться доступними в застосунку Дія, як і раніше, забезпечуючи зручність і надійність у розв’язанні важливих питань для користувачів.