Червоний промінь

Рада призначила нового омбудсмена

Верховна Рада України затвердила народного депутата Дмитра Лубінця на посаду свого Уповноваженого з прав людини, повідомив член фракції “Голос” Ярослав Железняк. Відповідне рішення підтримали 250 парламентарів на пленарному засіданні у п’ятницю, передає сайт місцевого видання “МИГ”.

“Після годинного обговорення Дмитра Лубінця підтримано на посаду уповноваженого Верховної Ради України з прав людини”, – написав Железняк у своєму Telegram-каналі. Призначити народного депутата Дмитра Лубінця (група “За майбутнє”) на посаду уповноваженого з прав людини запропонував Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук.

Дмитро Лубінець – український політик та юрист, народний депутат України VIII скликання (“Блок Петра Порошенка”) та IX скликання (позапартійний). У 2019 році пройшов до Верховної Ради як безпартійний самовисуванець в окрузі № 60 (Донецька область) і став членом депутатської групи “За майбутнє”, яка 2 червня 2020 року стала партією.

Раніше повідомлялося, Верховна Рада звільнила Людмилу Денісову з посади свого уповноваженого Верховної Ради з прав людини. Відповідне рішення підтримали 234 народних депутати на пленарному засіданні у вівторок. Верховна Рада призначила її на цю посаду 15 березня 2018 року.