Червоний промінь

Замовити дублікат або витяг документів можна на порталі «Дія»

Втратили свідоцтво про народження дитини чи інший документ? Замовте дублікат або витяг за кілька кліків на порталі Дія. Тут можна замовити послугу з виготовлення дублікатів свідоцтва про народження, смерть, зміну імені, про шлюб і розірвання шлюбу.
Отримати такі документи можна як щодо себе, так і стосовно найближчих родичів. Щоправда в останньому випадку під час заповнення заяви необхідно додати сканкопії документів, що підтверджують родинні стосунки.
Порядок дій для замовлення дублікатів онлайн:
1. Заходимо на портал «Дія» та авторизуємося за допомогою електронного підпису або BankID.
2. У меню «Послуги» вибираємо пункт «Довідки та витяги».
3. Знаходимо в переліку потрібний нам документ.
4. Указуємо, стосовно кого замовляємо документ, і причину для його повторного замовлення (наприклад, попереднє свідоцтво було вкрадено, знищено, загублено, пошкоджено).
5. Перевіряємо дані про заявника та зазначаємо додаткову інформацію (за потреби).
6. Вибираємо зручний спосіб отримання документа: з доставкою додому «Укрпоштою» (за винятком тимчасово окупованих територій) або шляхом отримання в обраному відділі ДРАЦС.
7. Оплачуємо послугу й очікуємо сповіщення про готовність документу.
Звертаємо увагу, що замовлення онлайн не є обов’язковим для отримання відповідних документів. На бажання оформити документи можна буде під час безпосереднього звернення до найближчого відділу ДРАЦС, що працює.
Натомість подання заяви через портал «Дія» скорочує час очікування в чергах і дозволяє отримати необхідні документи з доставкою додому.

У січні ц.р. українці встановили рекорд — замовили понад 5+ тисяч повторних свідоцтв та витягів. Всього українці скористалися сервісом вже 48+ тисяч разів.

У січні найчастіше замовляли:
✔️ дублікати свідоцтва про народження
✔️ дублікати свідоцтва про шлюб
✔️ витяг про шлюб

Ще можна замовити свідоцтва та витяги про:
✔️ зміну імені
✔️ розірвання шлюбу
✔️ смерть