Червоний промінь

За збут наркотичних речовин “світить” від 9 до 12 років

Запорізькою окружною прокуратурою Запорізької області до суду скеровано обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно 47-річного чоловіка, який обвинувачується у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 307 КК України.
За даними слідства, мешканець смт Малокатеринівка Запорізького району Запорізької області, маючи умисел на незаконне придбання, виготовлення та зберігання з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, обіг якого заборонено – канабіс. Придбав рослини коноплі, достовірно знаючи, що вказані рослини є наркотичними засобами – канабісом, яку став незаконно зберігати при собі з метою подальшого збуту та переніс за місцем свого мешкання, де висушивши вказані рослини канабісу, подрібнив її до речовини придатної для вживання та розфасував до 12 полімерних ємкостей та в зіп-пакети, таким чином
виготовив наркотичний засіб – канабіс загальною масою в перерахунку на висушену речовину 2796 г, яку зберігав з метою збуту в приміщенні будинку до моменту її виявлення та вилучення працівниками поліції під час проведення обшуку 8 березня 2023 року.
Санкція статті ч. 3 ст. 307 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від дев’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Наталія БОНДАРЕНКО

керівник Запорізької окружної прокуратури.