Червоний промінь

За вбивство співмешканця – 9 років позбавлення волі

Відповідно до Конституції України, одним із конституційних обов’язків органів прокуратури є організація і процесуальне керівництво досудовим розслідуванням, вирішення відповідно до закону інших питань під час
кримінального провадження.
Завдяки принциповій позиції прокурора Запорізької окружної прокуратури, засуджено до 9 років позбавлення волі мешканку с. Нововолодимирівка Запорізького району, яка вбила свого співмешканця.
Так, Новомиколаївським районним судом Запорізької області завершено розгляд кримінального провадження за фактом умисного вбивства мешканця с. Нововолодимирівки, яке сталося 17.07.2023.
Зокрема, відповідно до вироку суду, 44-річна мешканка, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, в ході раптово виниклого конфлікту на фоні неприязних відносин зі своїм співмешканцем,  у приміщенні будинку, розташованого у с.Нововолодимирівка, господарсько-побутовою сокирою завдала не менше 4 рубаних ударів в область голови та шиї своєму співмешканцю, який помер на місці, тим самим вчинила умисне вбивство.
Суд погодився з позицією прокурора та вироком суду від 18.10.2023 визнав винною жительку с.Нововолодимирівка у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України, та призначив раніше несудимій громадянці покарання у вигляді 9 років позбавлення волі.

Наталія БОНДАРЕНКО,
керівник Запорізької окружної прокуратури