Червоний промінь

За незаконний рибний промисл у нерест чоловік потрапив за грати

Запорізькою окружною прокуратурою підтримувалось публічне обвинувачення у Запорізькому районному суді з розгляду кримінального провадження про кримінальне правопорушення, вчинене у сфері охорони природного навколишнього середовища.
Досудовим розслідуванням встановлено, що 3 червня 2023 року приблизно о 07:00 год. 34-річний раніше неодноразово судимий місцевий житель с. Біленьке Запорізького району Запорізької області, маючи умисел на незаконне зайняття рибним добувним промислом, знаходячись на річці Кокань, у с. Біленьке Запорізького району Запорізької області, в
брід за допомогою забороненого знаряддя рибного лову – сітки ліскової в
період нересту займався незаконним рибним добувним промислом. Внаслідок
чого незаконно виловив рибу на загальну суму 50643 гривні, чим завдав істотної
шкоди рибному господарству України.
Під час досудового розслідування вищезазначеного кримінального провадження ухвалою суду накладено арешт на знаряддя вчинення кримінального правопорушення з метою подальшої спеціальної конфіскації.
За результатами досудового розслідування цього кримінального провадження до суду скеровано обвинувальний акт відносно вказаного чоловіка за ч.1 ст.249 КК України.
Вироком суду вказаного чоловіка визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.249 КК України, та призначено останньому покарання у виді 1 року 3 місяці обмеження волі.

Наталя БОНДАРЕНКО,
керівник Запорізької окружної прокуратури