Червоний промінь

За неодноразові крадіжки чужого майна отримав 5 років позбавлення волі

В умовах проведення бойових дій та окупації більшої частини території Запорізькою окружною прокуратурою підтримувалось публічне обвинувачення у Запорізькому районному суді з розгляду кримінального провадження про кримінальне правопорушення проти власності.
Так, 15 жовтня 2023 року в ранковий час 44-річний житель міста Запоріжжя, маючи умисел на таємне викрадення чужого майна, діючи повторно, в умовах воєнного стану, з корисливих мотивів, проник на дачну ділянку одного з садових товариств поблизу с. Бабурка Запорізького району Запорізької області та здійснив крадіжку електроінструменту та побутової техніки на загальну суму майже 3 тис. грн, після чого розпорядився викраденим майном на власний розсуд.
Відносно вказаного чоловіка, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 КК України, тобто у таємному викраденні чужого майна (крадіжці), вчиненому повторно, поєднаному з проникненням у житло та у інше приміщення, вчиненому в умовах воєнного стану, до Запорізького районного суду Запорізької області скеровано обвинувальний акт.
Вироком Запорізького районного суду Запорізької області у березні 2024
року вказаного чоловіка визнано винуватим у вчиненні кримінального
правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 КК України, призначено покарання у
виді 5 років позбавлення волі.

Наталія БОНДАРЕНКО,
керівник Запорізької окружної прокуратури