Червоний промінь

Рибний браконьєр завдав шкоди на понад 73 тис. грн

За процесуального керівництва Запорізької окружної прокуратури викрито кримінальне правопорушення у сфері проти довкілля, вчинене при наступних обставинах.
Так, 24 квітня 2024 року у вечірній час 36-річний житель смт Кушугум Запорізького району, прибувши до р. Кушугум на Каховському водосховищі поблизу смт Кушугум Запорізького району, на воді за допомогою забороненого знаряддя рибного лову – сітки ліскової – вчинив
незаконний рибний добувний промисел на загальну суму 73 899 грн, чим завдав істотної шкоди Управлінню Державного агентства меліорації та рибного господарства у Запорізькій області на вищевказану суму.
За результатами досудового розслідування вказаного кримінального провадження у травні 2024 року до суду скеровано обвинувальний акт відносно вказаного чоловіка за ч. 1 ст. 249 КК України разом з цивільним позовом Управління про відшкодування завданих збитків на суму 73 899 грн.
Під час досудового розслідування вищезазначеного кримінального провадження ухвалою суду накладено арешт на знаряддя вчинення кримінального правопорушення з метою подальшої спеціальної конфіскації.

За вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 249 КК України, передбачено покарання у виді штрафу від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційного нагляду на строк до трьох років, або обмеження волі на той самий строк.

Наталя БОНДАРЕНКО,

керівник Запорізької окружної прокуратури