Червоний промінь

Привласнили комунальне майно у період окупації рф

Запорізькою окружною прокуратурою підтримувалось публічне обвинувачення в суді з розгляду кримінального провадження відносно одного з чотирьох членів організованої злочинної групи за фактом привласнення майна комунальних підприємств м.Мелітополь, вчиненого шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, в умовах воєнного стану, за
ознаками кримінального правопорушення, ч.5 ст.191 КК України.
Досудовим розслідуванням встановлено, що громадянин К., діючи у складі організованої злочинної групи, привласнив майно комунальних установ закладів охорони здоров’я та підприємства ЖКГ м.Мелітополя Запорізької області на загальну суму понад 410 тис.грн. в період тимчасової окупації російською федерацією.
Відносно вказаного чоловіка, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.191 КК України, до суду скеровано обвинувальний акт.
Кримінальне провадження відносно трьох інших членів організованої злочинної групи виділене в окреме провадження та на теперішній час перебуває на розгляді суду у порядку спеціального судового розгляду.
Санкція вказаної статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна
Так, вироком суду від 03.06.2024 вказаного чоловіка визнано винним у вчиненні вказаного кримінального правопорушення та призначено останньому покарання у виді 5 років позбавлення волі.
Враховуючи те, що судом призначено покарання більш м’яке, ніж пропонував прокурор під час судових дебатів, окружною прокуратурою готується апеляційна скарга на вказане рішення суду.

Наталя БОНДАРЕНКО,
керівник Запорізької окружної прокуратури