Червоний промінь

Пропонував хабар правоохоронцям – постане перед судом

Запорізькою окружною прокуратурою до суду направлено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 369 КК України – пропозиція та надання службовій особі неправомірної вигоди за невчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує та надає таку вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища.
Так, досудовим розслідуванням встановлено, що мешканець м. Запоріжжя у стані алкогольного сп’яніння, перебуваючи за кермом транспортного засобу, був зупинений працівниками поліції за вчинення адміністративного правопорушення. Під час складання адміністративного протоколу уповноваженими співробітниками поліції за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 130 КУпАП (керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість
реакції), чоловік пропонував та надав співробітникам поліції неправомірну вигоду
за нескладання відносно нього адміністративного протоколу з метою уникнення
відповідальності. Працівники поліції повідомили про подію на лінію «102».
Санкцією ч. 1 ст. 369 КК України передбачено покарання у вигляді штрафу від однієї тисячі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

Наталя БОНДАРЕНКО,
керівник Запорізької окружної прокуратури