Червоний промінь

Прокуратурою забезпечено виконання вироків суду

За результатами проведеної Запорізькою окружною прокуратурою перевірки стану додержання вимог законодавства під час виконання кримінальних покарань у виді позбавлення волі на певний строк або арешту встановлено, що станом на 01.01.2024 невиконаними залишалось 5 рішень суду, згідно яких 5 осіб засуджено до реальної міри покарання пов’язаної із позбавленням волі та арештом, у тому числі за вчинення тяжких злочинів.
За вказаним фактом, Запорізькою окружною прокуратурою у порядку ст. 26 Закону України «Про прокуратуру» на адресу органу поліції внесено документ прокурорського реагування щодо вжиття заходів спрямованих на усунення наведених порушень законодавства України, а також причин та умов, що їм сприяли.
За результатами вжитих Запорізькою окружною прокуратурою та органом поліції заходів забезпечено виконання вироків суду, що набрали законної сили та недопущено фактичного уникнення винних осіб від відбування призначеного судом покарання.
Місцеперебування вказаних осіб встановлено, останніх затримано у порядку ст. 208 КПК України та направлено до місць позбавлення волі для відбування покарання за вироками суду.

Сергій ПОНОМАРЬОВ, заступник керівника
Запорізької окружної прокуратури