Червоний промінь

П’яний за кермом намагався підкупити правоохоронців

За процесуального керівництва Запорізької окружної прокуратури чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 369 КК України – пропозиція та надання службовій особі неправомірної вигоди за невчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує та надає таку вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища.
За даними слідства, мешканець м. Запоріжжя, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, керував транспортним засобом на території Запорізького району. Під час складання адміністративного протоколу уповноваженими співробітниками поліції за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 130 КУпАП (керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції), чоловік пропонував та надав співробітникам поліції неправомірну вигоду за не складання відносно нього адміністративного протоколу з метою уникнення відповідальності. Працівники поліції повідомили про подію на лінію «102».
Санкцією ч. 1 ст. 369 КК України передбачено покарання у вигляді штрафу від однієї тисячі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

Наталя БОНДАРЕНКО,
керівник Запорізької окружної прокуратури