Червоний промінь

На вимогу прокуратури тривають заходи примусового виконання рішення суду

На виконання конституційних функцій, Запорізькою окружною прокуратурою Запорізької області здійснюється представництво інтересів держави в суді у земельній сфері.
Так, прокурором було заявлено позов в інтересах держави про повернення незаконно приватизованої земельної ділянки лісогосподарського призначення площею 0,1881 га, розташованої на території Запорізького району, у власність держави та її звільнення від незаконно збудованих споруд, а саме басейну, дерев’яної альтанки, а також металевого паркану, яким така земельна ділянка була огороджена.
Вказаний позов задоволено в повному обсязі, проте протягом тривалого часу, а саме з 2019 року рішення суду залишалось не виконаним.
У березні поточного року, враховуючи тривале добровільне невиконання боржником рішення в частині демонтажу споруд, в рамках виконавчого провадження розпочато вжиття заходів примусового виконання рішення суду.
На теперішній час забезпечено звільнення земельної ділянки шляхом часткового демонтажу металевого паркану довжиною 22 метри, яким така ділянка була огороджена. Заходи примусового виконання рішення тривають.

Наталія БОНДАРЕНКО,
керівник Запорізької окружної прокуратури