Червоний промінь

Керівника чекає покарання за махінації з бюджетними коштами

Запорізькою окружною прокуратурою Запорізької області 27.03.2024 затверджено та направлено до суду обвинувальний акт щодо 64-річного директора одного з підприємств м. Запоріжжя, у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст.191, ч. 1 ст. 366 КК України.
Наприкінці 2021 року директор підприємства, зловживаючи своїм службовим становищем, під час виконання робіт з благоустрою сміттєзвалища на території Михайлівської ОТГ Запорізького району Запорізької області, шляхом внесення завідомо неправдивих відомостей про обсяги та вартість виконаних підприємством до звітних документів, здійснив незаконне заволодіння бюджетними коштами у великому розмірі на суму близько 400000 гривень.
Санкція ч. 4 ст. 191 КК України передбачає покарання у вигляді від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Санкція ч.1 ст. 366 КК України передбачає покарання у вигляді від двох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Сергій ПОНОМАРЬОВ,
заступник керівника Запорізької окружної прокуратури