Червоний промінь

Горе-рибаку вилов обійшовся у понад 200 тис.грн

Запорізькою окружною прокуратурою підтримувалось публічне обвинувачення у Запорізькому районному суді з розгляду кримінального провадження про кримінальне правопорушення, вчинене у сфері охорони природного навколишнього середовища.
Так, 10 березня 2023 року в ранковий час 29-річний житель с. Біленьке Запорізького району, прибувши до Каховського водосховища поблизу с. Біленьке Запорізького району Запорізької області, на воді за допомогою саморобного човна та за допомогою забороненого знаряддя рибного лову – сітки ліскової вчинив незаконний рибний добувний промисел на загальну суму 211 616 грн, чим завдав істотної шкоди Біленьківській територіальній громаді на вищевказану суму.
Відносно вказаного чоловіка, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 249 КК України, тобто у незаконному зайнятті рибним добувним промислом, яке заподіяло істотну шкоду, до Запорізького районного суду Запорізької області скеровано обвинувальний акт.
Вироком Запорізького районного суду Запорізької області від 23.05.2023 вказаного чоловіка визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 249 КК України, призначено покарання у виді 1 року обмеження волі з випробувальним строком 1 рік, задоволено позов територіальної громади та стягнуто з останнього суму завданих збитків у розмірі
211 616 гривень.

Наталія БОНДАРЕНКО,

керівник Запорізької окружної прокуратури.