Червоний промінь

Випускникам шкіл Запорізької області урочисто вручили атестати

У п’ятницю, 15 липня, керівництво Запорізької обласної ради привітало випускників шкіл, яким урочисто вручили свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти. Захід відбувся в концертному залі Запорізької обласної філармонії, розповіли в Відділі комунікацій Запорізької обласної ради.

На визначній події випускники 11 класів із всієї області, зокрема й Запорізького району, отримали довгоочікувані свідоцтва та медалі за відмінне навчання. Тепер на них чекає вступна кампанія до вищих навчальних закладів, яка цього року проходитиме в особливих умовах воєнного стану.

“Коли вам у житті необхідно буде робити вибір, беріть до уваги не тільки власну вигоду, а й спирайтесь на чесність, людяність та інтереси нашої країни. Слава Україні!”, – побажала випускникам очільниця установи Олена Жук. На заході також був присутній голова Запорізької ОВА Олександр Старух.

Нагадаємо, цьогоріч абітурієнти здаватимуть національний мультипредметний тест (НМТ). Тестування вступників до закладів освіти України проходитиме у спеціальних тимчасових екзаменаційних центрах (приміщеннях шкіл, університетів), створених у населених пунктах України (за погодженням з органами державної влади), а також у деяких країнах Європи. Основна сесія НМТ пройде у 21 області України та місті Києві.