Червоний промінь

Свято гри і натхнення у Кушугумській громаді

У Кушугумській Лідер – гімназія “Інтелект” відбулася гра Всеукраїнської шкільної ліги Quiz, – повідомляють у громаді. Учасників, батьків, представників сусідніх територіальних громад, гостей вітали голова громади Володимир Сосуновський та начальник Відділ освіти,культури, молоді та спорту Вікторія Калниш.
Команда організаторів на чолі з пані Лариса Почечун – директоркою ТОВ “Країни мрій”, відзначили важливість об’єднання через гру дітей з різних куточків області і країни, ту підтримку і азарт, яку дає Quiz школярам.
Важливу роль у цьому відіграють і амбасадори – ведучі гри і актори команд «#Наш #формат» та «#Відпочиваємо #разом».
Змагалися сім команд: “Козачата” (Кушугумська гімназія “Інтелект”, “Супердіти” (Малокатеринівська гімназія “Мрія”), “Королі квізу” (Балабинська гімназія “Престиж”), а також команди закладів освіти Малобілозерська, Василівська, Приазовська, Пологівська територіальних громад.
Quiz – це цікаво, пізнавально, весело. Переможницею стала команда «Козачата» Кушугумської гімназії «Інтелект» на чолі з учителем Костів С.М., які вибороли перший приз! Кожна з команд отримала свої нагороди і заохочувальні призи, безліч фото на згадку.  А для учениці 4-А кл. Злати Коваленко цей день став особливим, адже за перемогу у майстер-класі «В очікуванні весни» учениця отримала мобільний телефон, який їй вручила Лариса Почечун разом з головою громади Володимиром Сосуновським.
Заклади освіти Кушугумської громади висловлюють подяку та задоволення, що мають можливість співпрацювати з «Країною Мрій».