Червоний промінь

Олександр ЖУК із Запоріжжя – найкращий вчитель України

Відбувся другий етап програми Talents For Ukraine, створеної KSE Foundation за сприяння міжнародних благодійників. Він був сфокусований на пошук талантів зі STEM-напрямку – підхід до організації процесу навчання, який поєднує науку, технологію, інженерію та математику. Одним з трьох переможців став вчитель з Запоріжжя.

Про це повідомили на сторінці KSE Foundation.

Мова йде про Олександра Жука, вчителя інформатики. Завдяки застосуванню новітніх освітніх технологій Олександр забезпечує розвиток інклюзії STEAM-напрямку в Запорізькій області та приділяє велику увагу роботі з дітьми з особливими освітніми потребами. Його учні є постійними учасниками та призерами конкурсів, олімпіад, інтелектуальних ігор.

«У 2020 році вчитель отримав грант від Світового банку для відкриття STEAM-лабораторії для учнів з особливими освітніми потребами. Олександр – найкращий вчитель України за версією премії Global Teacher Prize Ukraine, увійшов до ТОП-50 найкращих вчителів планети Global Teacher Prize», — зазначають в KSE150.

На своїй сторінці Олександр подякував за те, що його роботу відзначили.

«Безмежно вдячний KSE Foundation та Kyiv School of Economics за можливість потрапити цього року до KSE150. Ви робите велику справу, можливість для підкорення нових вершин та розвитку у своїй сфері», — написав Олександр Жук.