Червоний промінь

Міжнародні партнери допоможуть покращити шкільні їдальні

Навчальні заклади середньої освіти отримають гроші для модернізації їдалень. Про це повідомили в Telelgram-каналі Мінреінтеграції. Цього тижня Кабмін ухвалив пропозицію відомства та затвердив постанову про реалізацію спільного проєкту Першої леді та UNICEF. Він передбачає грошову допомогу опорним закладам загальної середньої освіти.

Згідно з цим рішенням, кожна українська школа отримає одноразову грошову допомогу розміром 2 тис. доларів США. Їх можна буде витратити на закупівлю обладнання та ремонт шкільниї їдалень. “Цей гуманітарний проєкт загальною вартістю понад 2 млн дол охопить 1 тисячу шкіл, де навчаються понад 450 тисяч дітей. ️Спільна ініціатива покликана забезпечити якість освітнього процесу в умовах війни, допомогти дітям покращити їх фізичне та психічне здоров’я, а також популяризувати серед них здорове харчування”, – повідомили в Мінреінтеграції.

Нагадаємо, формат навчання дітей – дистанційний, очний або змішаний – в Україні вирішують облради. Що ж до цьогорічних зимових канікул українських школярів, то вони зазнали значних змін і будуть відрізнятися в залежності від області. Причиною цьому стала російська агресія та екстрені відключення електроенергії внаслідок обстрілів.