Червоний промінь

Знову втрата. В Широкому розпрощалися з молодим Захисником Максимом Третьяком

Страшні непоправні втрати – це те, без чого, на превеликий жаль, не проходять війни. Ще одна жахлива новина, наче ножем в самісіньке серце, вдарила по Широківській громаді. В запеклих боях за волю та незалежність України загинув молодий мешканець села Широке Максим Третьяк. Йому було лише 27 років. Сумною звісткою змушений був поділитися голова громади Денис Коротенко.

Максим народився в багатодітній родині, в якій було 8 дітей. Світ побачив у рідному селі, де й жив усе своє життя. Батьки відійшли у вічність доволі скоро, тож дітлахи рано подорослішали. Відтоді вони взяли своє життя у власні руки, будучи відповідальними один за одного. Максим на той момент ще шукав себе: прагнув визнання та самореалізації в різних сферах, на багатьох роботах. Юнак мав технічний склад розуму, був роботящий, полюбляв працювати руками. Зокрема, трудився слюсарем на декількох підприємствах. За приклад йому був старший брат. Запам’ятався Максим односельцям як добрий, відкритий, щирий парубок, котрий завжди хотів допомогти всім. Він ніколи не відмовляв у допомозі, хто б її не потребував, чи це були друзі, чи просто знайомі.

Так само відповідально хлопець виконував свої бойові обов’язки. Отримавши повістку, без вагань став на захист рідної Землі, своїх близьких та всієї Батьківщини. Смерть дістала Максима в запеклих боях з ворогом під Бахмутом. Прощання з Героєм відбулося сьогодні, 16 грудня. “Щирі співчуття рідним. Війна забирає найкращих… Але ми вистоїмо, бо їх смерть не має бути даремною. Дивись на нас з Небес, любий Максиме, а ми докладемо всіх зусиль, щоб відбудувати щасливу та квітучу Україну і нашу Широківську громаду”, – написав Коротенко в Telegram.

Не забудемо! Ти завжди в наших серцях! Слава Україні! Слава Герою! Покійся з миром, наш навіки нескорений Захисник!