Червоний промінь

Запорізький район попрощався ще з двома нашими воїнами

Своїм життям вони пожертвували заради свободи родин, дружин та дітей, як власних, так і чужих. Україна, зокрема й Запорізький район, на превеликий жаль, продовжують нести непоправні втрати в нещадній війні з агресором. Так, дві громади провели в останню путь вічних українських Героїв – Олега Рисака та Олександра Пироговського. Про це повідомили на офіційних сторінках територій в Facebook.

Олег Рисак (на фото ліворуч) – уродженець Долинської громади. Йому мало виповнитися лише 25 років. Але війна за суверенітет, незалежність та цілісність держави відібрала в України ще одного гідного сина. Прощання з ним відбулося в п’ятницю, 4 листопада. Вже за два дні на Кушугумському кладовищі поховали Олександра Пироговського (на фото праворуч).

Провести в останню путь Захисників прийшло багато небайдужих жителів громад, колеги, товариші, а також всі, хто знав їх особисто. На сторінках Долинської та Кушугумської громад висловили щирі співчуття родинам загиблих воїнів. 

На жаль, війна забирає у дітей батьків, у батьків – синів, доньок, коханих, друзів. Але завдяки тим, хто до останнього захищає рідну землю від рашистів, ми досі вільні, маємо свою країну та гордо можемо називати себе українцями. Вічна пам’ять! Слава Україні! Герої не вмирають!