Червоний промінь

З вірою в перемогу. В храмі Нижньої Хортиці провели святкове богослужіння

Молитва – найсильніша “мирна зброя” в руках тих, хто вірить. Ось уже майже рік вся Україна переживає жах страшної безглуздої війни, розпочатої східним сусідом. Безліч простих родин із нетерпінням чекають рідних з фронту додому. І для них кожен день війни – вирішальний. Напередодні дня Святого Миколая Чудотворця, 18 грудня, християни Нижньої Хортиці спробували наблизити диво. Деталі молитовного дня в святині розкрили в КЗ “Центр культури та дозвілля” Долинської сільради.

У неділю люди прийшли до сільського Храму Пресвятої Богородиці, аби провести святкове богослужіння. Під час заходу віряни молилися Святому Миколаю про те, чого так хочуть сьогодні. В Чудотворця просили здоров’я близьким, рідним та, звісно, всім Захисникам нашої незламної Батьківщини. В спільній молитві брав участь настоятель Храму отець Дмитрій. Священик благав Святого Миколая про заступництво, закінчення війни та найскорішу перемогу України. Не забув священнослужитель і про особистий добробут усіх прихожан. Все це відбувалося в оточенні святих ікон та з молитовниками, які люди тримали в руках.

Наприкінці богослужіння отець привітав присутніх з прийдешнім святом. Також священик потішив діточок, порадувавши їм солодкі подарунки. Люди виходили зі святини з посиленою вірою в краще як для країни, так і для самих себе.